KONST / Litografier / Färglitografi 13846041
nr 1384 6041
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/290, bladets mått: 43x29cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:53:55
600 kr